TESTUJ I INSTALUJ

PRODUKTY ROPAM!

Przekonaj się jak łatwo zintegrować system alarmowy oraz automatykę budynkową.

Informacja marketingowa

Zasady są takie:

My wypożyczamy Ci zestaw firmy ROPAM, a Ty swobodnie testujesz wszystkie jego funkcjonalności. Potem decyzja należy do Ciebie: możesz skorzystać z tego rozwiązania lub zwrócić nieuszkodzony produkt.

Zobacz Zestaw

Centrala alarmowa NeoGSM-IP wraz z urządzeniami peryferyjnymi to rozwiązanie integrujące elektroniczny system sygnalizacji włamania i automatykę domową. Wbudowany komunikator GSM oraz moduł WI-FI pozwalają na zdalną kontrolę i sterowanie systemem. Dzięki modułowej konstrukcji system może być rozbudowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb użytkownika. Konstrukcja i funkcje urządzenia są zgodne z normą PN-EN 50131-3, Grade 2.

NeoGSM-IP-SET

Zobacz Produkt

TPR-4WS to nowoczesny manipulator dotykowy przeznaczony do sterowania i kontroli nad systemem alarmowym i elementami automatyki budynkowej. Panel współpracuje z centralami NeoGSm-IP i OptimaGSM. Wyposażony jest w efektowny, kolorowy wyświetlacz, interaktywne graficzne menu z piktogramami i funkcję losowej klawiatury, co umożliwia zmienne ułożenie klawiszy za każdym nowym logowaniem. Wbudowany slot na kartę microSD pozwala na zapis zdarzeń z systemu.

Panel dotykowy TPR-4WS

Zobacz Produkt

REGULAMIN PROMOCJI

Regulamin akcji „Testuj i instaluj produkty Ropam”

1. Organizatorem Promocji jest Volta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-230, przy ul. Jutrzenki 94.


2. Akcja promocyjna „Testuj i instaluj produkty Ropam” trwa do 31 października 2021 r.


3. Promocja skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub osób prawnych (zwanych dalej Uczestnikami) prowadzących działalność w zakresie projektowania i instalacji systemów zabezpieczeń.


4. Aby wziąć udział w akcji „Testuj i instaluj produkty Ropam” Uczestnicy muszą wstępnie wypełnić formularz zgłoszenia dostępny pod adresem (link do rejestracji)


5. W ramach akcji „Testuj i instaluj produkty Ropam” Uczestnicy mają możliwość zakupu zestawu testowego na ustalonych z opiekunem handlowym warunkach.


6. W skład zestawu wchodzi: NeoGSM-IP-SET i TPR-4WS


7. Uczestnicy, który nabyli zestaw testowy mają możliwość bezpłatnego testowania zestawu przez 21 dni od daty wystawienia faktury. Po upływie ww. czasu mają możliwość zakupu zestawu lub jego zwrotu. O swojej decyzji poinformują pisemnie lub telefonicznie opiekuna handlowego do 21 dni od dnia wystawienia faktury.


8. Możliwość zwrotu przysługuje tylko dla sprawnego i kompletnego zestawu. 9. W przypadku wyczerpania puli zestawów testowych Organizator zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zakończenia Promocji. O takim fakcie Organizator poinformuje na swojej stronie: www.ivolta.pl.